Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to potężny, ale niedrogi laptop, którego szukasz do swojego biznesu. Posiada sprawdzoną, wytrzymałą obudowę, która sprosta wymaganiom miejsca pracy, spełniając najsurowsze wymagania, ale jednostki centralne zostały odświeżone o procesory AMD Ryzen i Microsoft® Windows® 10 Pro.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 z procesorem AMD Ryzen 5000U

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to potężny, ale niedrogi laptop, którego szukasz do swojego biznesuNowy ThinkPad E14 Gen 3 to notebooki z najlepszym stosunkiem ceny do jakości, jakie kiedykolwiek wyprodukowała firma Lenovo. Są wyposażone w nasz najnowszy procesor AMD Ryzen 5000U, aby zapewnić wymaganą wydajność bez skracania czasu pracy na baterii. Ponadto mają jaśniejszy ekran, dodatkowe porty USB do ładowania telefonu podczas pracy oraz wbudowany skaner linii papilarnych dla większego bezpieczeństwa. Wejdź do najbliższego sklepu, aby sprawdzić to pokolenie.

Nie można się pomylić z niezawodnością, stylem i wydajnością Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 generacji. Ten laptop jest wyposażony w procesor AMD, który doskonale sprawdza się przy każdym obciążeniu. Ekran 14″ zapewnia ostry obraz i czysty dźwięk podczas wideokonferencji lub oglądania filmów po nakręceniu. Dodatkowo posiada ekran IPS z wyświetlaczem Full HD i jasnością 300 nitów.

Nowy laptop E14 Gen 3 (14″ AMD) ma smukłą i lekką konstrukcję z kompaktową ramką, która zapewnia znaczną przestrzeń na ekranie i jest idealny dla mobilnych profesjonalistów i firm. Rozdzielczość 1920 × 1080 zapewnia ostre, bogate obrazy i żywe kolory. Wydajny procesor AMD w połączeniu z 16 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 500 GB jest idealny do przeglądania stron internetowych, pracy biurowej i pisania.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 – mocny, elegancki i dostosowany do współczesnych standardów

Jeśli szukasz laptopa, który jest mocny, elegancki i zbudowany z myślą o trwałości, ThinkPad E14 3. generacji jest dla Ciebie. Jest wyposażony w kamerę Full HD z osłoną ThinkShutter i wejściem Kensington Lock, dzięki czemu możesz wygodnie usiąść i przyjrzeć się otoczeniu. Możesz łatwo połączyć się ze znajomymi i rodziną dzięki Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.1. Zapewnij sobie rozrywkę dzięki głośnikom stereo Dolby.

Jeśli potrzebujesz laptopa z wieloma opcjami łączności, Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 będzie Ci dobrze służył. Posiada porty USB-C, HDMI, USB-A i RJ45. Jeśli nie chcesz ograniczać się do jednego rodzaju połączenia, to jest laptop dla Ciebie.