Jeden z lepszych na rynku ultrabooków

Laptop Dell XPS 13 jest naprawdę jednym z najlepszych na rynku ultrabooków (więcej). Tenże laptop ma naprawdę wszystko czego oczekujemy od modeli znajdujących się na najwyższych półkach. Laptop ten jest wykonany oraz zaprojektowany naprawdę perfekcyjnie. Działa on w sposób płynny i to na jednym ładowaniu. Co więcej model ten jest solidny, lekki jak i także niestety drogi. Konkurencja na tym szczeblu jest bardzo duża. Po prostu prezentuje się wspaniale oraz doskonale model Dell XPS 13. Nawet na tle pozostałych laptopów z segmentu premium robi naprawdę bardzo, ale to bardzo duże wrażenie. Laptop ten jest lekki, smukły, elegancki oraz także najmniejszy jeśli chodzi o modele z ekranem trzynasto-calowym.

Laptop Dell XPS 13 jest naprawdę jednym z najlepszych na rynku ultrabooków
Autor zdjęcia: kuzniewski.pl

Główna jest w tym zasługa ramek naprawdę wyjątkowo cienkich wokół samego ekrany. Mierzą one zaledwie kilka milimetrów. Po otwarciu laptopa dzięki temu odnosi się wrażenie, że nawet jest on większy, a niżeli bywa to w rzeczywistości. Zastosowanie jednak tychże ramek wąskich spowodowało konieczność przesunięcia internetowej kamery w miejsce dosyć nietypowe. Tymże miejscem jest klawiatura w dolnym lewym rogu.

Sama obudowa XPS 13 zaledwie mierzy 15 milimetrów w miejscu najszerszym. Czyni go wprost doskonałym komputerem mobilnym przy niskiej wadze – jeden koma dwadzieścia sześć kilogramów. Na krawędzi przedniej nie ma absolutnie żadnych diod. Jedynie jest jedna biała dioda, która sygnalizuje ładowanie akumulatora. Sama obudowa została wykonana z włókna węglowego jaki także aluminium. Wyjątkowo sztywna jest pokrywa ekranu i jest niepodatna na wyginanie, nawet jeżeli użyje się znacznie więcej siły. Świadczy to dobrze o samej solidności wykonania jak i także jakości materiałów zastosowanych.

Jak widać na załączonym obrazku laptop o nazwie Dell XPS 13 jest naprawdę laptopem bardzo, ale to bardzo polecanym. W zasadzie nadaje się dla każdego z użytkowników. Jednak niestety nie jest na każdą kieszeń. Jak już wspomniano komputer ten jest niezwykle drogi. Powinniśmy jednak wiedzieć, że lepiej jest nieco zaoszczędzić i kupić lepszy komputer, a niżeli tani i byle jaki, z którego nie będziemy w pełni korzystać.