ThinkPad P17 Gen 2 to najnowsza stacja robocza Lenovo, zaprojektowana z myślą o potrzebach współczesnych kreatywnych profesjonalistów. Zapewnia szereg konfigurowalnych opcji oraz rozbudowane opcje pamięci masowej, pamięci i urządzeń peryferyjnych. Szeroki wachlarz specyfikacji technicznych laptopa — najmocniejsze procesory Intel — w połączeniu z lekką, smukłą obudową i wysokiej jakości konstrukcją sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego kreatywnego profesjonalisty poszukującego mobilnej stacji roboczej (więcej).

Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 – co obejmuje specyfikacja?

ThinkPad P17 Gen 2 to najnowsza stacja robocza Lenovo, zaprojektowana z myślą o potrzebach współczesnych kreatywnych profesjonalistówNajnowszy Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 – Kuźniewski, napędzany przez NVIDIA, to maszyna z 17-calowym ekranem Full HD IPS, który można również skonfigurować z opcjonalnym matowym wyświetlaczem 4K. Ma najnowszą technologię pamięci masowych z maksymalnie trzema Dyski SSD M.2 w standardzie NVMe Opcje pamięci do 128 GB pamięci RAM i nowy układ graficzny NVIDIA T1200 (lub RTX A2000, A3000, A4000, A5000), zapewniając wysoką wydajność we wszystkich obszarach

Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 z 17,3-calowym wyświetlaczem z powłoką przeciwodblaskową i wspaniałą jasnością 300 nitów Full HD jest największą i najjaśniejszą mobilną stacją roboczą, jaką kiedykolwiek zaprojektowano. Ważąc zaledwie 1,7 kg i mając zaledwie 1 cm grubości, jest wystarczająco wydajny, aby sprostać najbardziej wymagającym środowiskom produkcyjnym.

Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 – zabezpieczenia w laptopie

Podnieś poziom bezpieczeństwa danych dzięki Lenovo ThinkPad P17 Gen 2. Jest on wyposażony w czytnik linii papilarnych Match-on-Chip, który przechowuje dane biometryczne na osobnym układzie systemowym, aby zapobiegać włamaniom. Ponadto istnieje dyskretny moduł Trusted Platform, który szyfruje dane na poziomie sprzętowym, zanim zostaną zapisane na dysku. Dzięki tej maszynie będziesz mieć spokój, że wszystkie dane są pod ochroną.

ThinkPad P17 to idealny komputer dla osoby, która chce mieć to, co najlepsze z obu światów. Dzięki preinstalowanemu systemowi Windows 10 będziesz mógł cieszyć się swoim ulubionym oprogramowaniem, grami i multimediami. Dla tych, którzy są bardziej żądni przygód, od Linuksa dzieli tego laptopa tylko jedna aktualizacja.