Dużo osób ma zamiar niedługo zmienić swój obecny komputer przenośny na coś zupełnie nowego. Sporo ludzi bierze pod uwagę właśnie ten sprzęt elektroniczny. Czym charakteryzuje się jednak ta opcja? Dla kogo jest przeznaczona w głównej mierze?

Jakie dane sprawdzić przed zakupem?

Dużo osób ma zamiar niedługo zmienić swój obecny komputer przenośny na coś zupełnie nowegoKto musi wziąć na pewno tę opcję pod uwagę? Między innymi są to osoby, które szukają czegoś do swojej firmy. Chcecie posiadać we własnym przedsiębiorstwie dobrej jakości urządzenia elektroniczne? W takiej sytuacji notebook Lenovo ThinkPad L14 będzie pod wieloma względami dobrym rozwiązaniem (https://www.kuzniewski.pl/k4595,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l14.html). Został tak zaprojektowany, aby znakomicie sprawdzał się w warunkach codziennej pracy. Nie tylko jednak na terenie biura. Urządzenie elektroniczne tego typu jest bowiem bardzo uniwersalne. Sprzęt posiada odpowiedniej jakości ekran. Przekątna wynosi w tym przypadku dokładnie 14 cali. Osoby, które zdecydują się na model tego typu mogą liczyć na dobrą klawiaturę typu wyspowego. To nie wszystko. Producenci zatroszczyli się także o stosunkowo duży gładzik.

Analizując ten notebook – który może być zastosowany w przypadku osób chcących posiadać coś porządnego w swoim biurze – nie można nie wspomnieć, że akcesoria od tego chińskiego producenta mają naprawdę bardzo dobrej jakości profesor. Sprzęt został wyposażony w Intel Core Comet Lake. Należy dodać, że zastosowano tutaj nowoczesne technologie dotyczące optymalizacji zadań, a także oszczędzania energii. Na uwagę zwraca także bardzo solidna konstrukcja. Osoby, które zdecydują się na ten model mogą liczyć na maksymalną pojemność pamięci typu RAM wynoszącą 16 GB. Co jeszcze warto wiedzieć o tym sprzęcie elektronicznym? Magazynem danym są dyski SSD na złącze M.2 PCIe NVMe. Jaki zastosowano tutaj system operacyjny? To Windows 10 Pro. Nie można nie podkreślić, że solidna konstrukcja tego urządzenia nie wiąże się z dużą wagą. W końcu notebook waży dużo mniej niż 1,5 kg (około 1,4 kg).

Coffee obraz autorstwa senivpetro - www.freepik.com