ThinkPad P17 Gen 2 to przenośna, wydajna i z możliwością rozbudowy stacja robocza dla profesjonalistów w podróży. Zawiera najnowsze procesory Intel Core i Xeon 11. generacji i oferuje najlepszą w swojej klasie równowagę między wydajnością a czasem pracy na baterii. Ponadto dajemy Ci możliwość dostosowania komputera stacjonarnego do 128 GB pamięci i do 6 TB pamięci masowej.

Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 – elegancja i moc

ThinkPad P17 Gen 2 to przenośna, wydajna i z możliwością rozbudowy stacja robocza dla profesjonalistów w podróżyElegancki i mocny. Właśnie do tego zaprojektowano nowy Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 ze sklepu internetowego kuzniewski.pl. Ten laptop, wyposażony w grafikę NVIDIA RTX A2000, A3000, A4000, A5000 lub T1200, jest idealny do wszystkiego, co chcesz robić, niezależnie od tego, czy chodzi o granie, przesyłanie strumieniowe, czy pracę. Dzięki maksymalnie 3 dyskom SSD NVME M.2 i do 128 GB pamięci RAM Twoja wydajność nigdy nie będzie ograniczona.

Mobilna stacja robocza Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 ma 17,3-calowy ekran z powłoką przeciwodblaskową. Ten duży wyświetlacz jest idealny dla biznesmenów, którzy potrzebują większej powierzchni ekranu. Dzięki zaawansowanej grafice ta maszyna zwiększy konkurencyjność Twojej firmy, gdy jej najbardziej potrzebujesz.

Pełne zabezpieczenie w Lenovo ThinkPad P17 Gen 2

Chroń swoje dane za pomocą ThinkPad P17 Gen 2. Ten laptop jest wyposażony w czytnik linii papilarnych typu match-on-chip, który przechowuje dane biometryczne na oddzielnym chipie systemowym, aby zapobiegać włamaniom. Ponadto istnieje dyskretny moduł Trusted Platform, który zapewnia ochronę danych przed fizyczną kradzieżą. Laptop ma również wytrzymałą konstrukcję i wyświetlacz o szerokim kącie widzenia.

Najpotężniejsza stacja robocza jest tutaj! Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 oferuje najwyższą elastyczność dzięki wybranemu systemowi operacyjnemu, począwszy od tradycyjnego systemu Windows lub Linux. Dokonaj samodzielnego wyboru. Możesz wybrać również system Red Hat’s Linux.

Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 to potężny laptop o najnowocześniejszej konstrukcji. Jest wyposażony w procesor Intel® Core™ i7, grafikę NVIDIA® Quadro® oraz ultracienką i lekką obudowę. Dzięki pełnowymiarowej klawiaturze wyspowej, portom Thunderbolt™ 3 i systemowi operacyjnemu Windows 10 Pro (z aktualizacją do wersji 11.), P17 Gen 2 jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy wymagają tego, co najlepsze.