Początek jesieni to znak dla wszystkich studentów iż powoli zbliża się początek roku akademickiego i powrót do rzeczywistości. W szczególnym położeniu są osoby, które po raz pierwszy rozpoczną swoje studia i nie mają żadnych wskazówek, które pozwolą im na uniknięcie przykrych niespodzianek, związanych ze studiami.

Laptop Lenovo ThinkPad P53s to potężna konfiguracja, która pozwoliła mi uruchomić każde narzędzie jakie wykorzystywałem na studiachPodwójny problem miałem i ja, zaczynając rok temu studia na kierunku „Informatyka”. Brak posiadania własnego laptopa sprawiał, iż miałem olbrzymie problemy z prowadzeniem notatek i wykonywaniem ćwiczeń.

Mając możliwość zakupu nowego laptopa postanowiłem wybrać laptopa, który najbardziej odpowiadał moim studenckim potrzebom. Idealnym połączeniem został Lenovo ThinkPad P53s, którego cena jak i możliwości pozwoliły na zakończenie studiów z wyróżnieniem.

Masz już idealny system?

Poszukiwania idealnego systemu operacyjnego często nie są zbyt owocne. Lenovo znacząco ułatwia zadanie dając użytkownikowi w pełni skonfigurowany system operacyjny Windows, który sprawia iż laptop jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka.

To co kotki lubią najbardziej

Laptop Lenovo ThinkPad P53s to potężna konfiguracja, która pozwoliła mi uruchomić każde narzędzie jakie wykorzystywałem na studiach.

Olbrzymia wydajność laptopa to połączenie wydajnych podzespołów, takich jak czterordzeniowe procesory mobilne, szybkie dyski twarde, pamięci ram typu ddr4 a także wyjątkowe ekrany, które pozwalają dostrzec wszystko i wszędzie.

Długi czas pracy na baterii to tylko jedna z niewielu zalet, które pozwalają pracować z laptopem w każdym warunkach – zarówno na wykładach jak i w laboratorium.

Wygląd laptopa

Laptop Lenovo to nie tylko doskonałe podzespoły, które może mieć dowolny laptop. Biorąc do ręki tego niezwykłego laptopa można mieć pewność, iż laptop spełni swoje wymagania, z którymi laptop będzie spotykał się w domu, w podróży i na uczelni. Trwałość laptopa jest niezwykle połączona z niewielką wagą, co sprawia iż laptop zmieści się w każdej torbie.

 

Obraz autorstwa lenovo.com