Ogólne informacje oraz zalety

Laptop HP 255 G7 to ciekawa propozycja zarówno dla właściciela firmy, jak i młodego nastolatka. Niewielka waga oraz klasyczny ekran 15,6 cala to cechy, które ułatwiają transport tego sprzętu. Dlatego uważam, że będzie on również służył podróżnikom, którzy wolą obejrzeć film na sporym ekranie zamiast wpatrywać się w telefon czy tablet. Jeśli chodzi o kolorystkę to mamy do wyboru klasyczną czerń oraz nieco mniej klasyczny kolor srebrny. W laptopie znajdziemy:

Laptop HP 250 G7 to ciekawa propozycja zarówno dla właściciela firmy, jak i młodego nastolatka

  • Procesor Intel® Core™ i5-8265U z kartą graficzną Intel® UHD Graphics 620 (taktowanie podstawowe 1,6 GHz, maks. 3,9 GHz z technologią Intel® Turbo Boost, 6 MB pamięci podręcznej, 4 rdzenie)
  • 8 GB pamięci DDR4-2400 SDRAM (1 × 8 GB)
  • Dysk SSD 256 GB PCIe® NVMe™
  • Napęd SSD 256 GB PCIe® NVMe™ M.2
  • Nagrywarka DVD
  • Kamera VGA HP
  • Dwa głośniki stereo

Kolejną zaletą jest z pewnością cena. 2899 zł na oficjalnej stronie HP to naprawdę przyzwoita stawka. Co więcej, gdy troszkę poszukamy, to z pewnością znajdziemy ten sprzęt w jeszcze niższej cenie. Wytrzymała konstrukcja utrzyma laptop w dobrej kondycji przez wiele lat, a liczne porty łączności umożliwią nam przyjemne i bezproblemowe korzystanie z naszego komputera.

Wady

Mimo wielu zalet, które wymieniłem powyżej, teraz przyszedł czas na tą gorszę część dla bohatera naszego artykułu. Poprzez przystępną cenę w środku nie znajdziemy oszałamiających podzespołów. Są one wystarczające dla osób, które zamierzają korzystać z internetu czy oglądać filmy. Żyjemy natomiast w takich czasach, że coraz więcej osób gra w gry. Nie twierdzę, że na tym laptopie jest to niemożliwe, powinien on sobie poradzić bez problemu z nie bardzo wymagającymi grami. Jeśli natomiast mielibyśmy ochotę zagrać w jakąś nowo wydaną produkcję, mógłby być z tym problem.

Podsumowanie

Podsumowując laptop HP 255 G7 to idealna propozycja dla średnio wymagających użytkowników (https://www.kuzniewski.pl/k4492,laptopy-hp-essential-hp-255-hp-255-g7.html).  Pracownicy korporacji, nastolatkowi czy podróżnicy to osoby, dla których ten laptop będzie idealny. Sprawdzi się on jednakowo do pisania tekstów, oglądania filmów czy grania w mało wymagające gry. Jeśli natomiast mamy do czynienia z graczem to niestety powinniśmy zakupić coś z lepszymi podzespołami.

 

Obraz z store.hp.com