W biznesie nie ma miejsca na pomyłki, gdyż każda może słono nas kosztować. W związku z tym wybór odpowiedniego laptopa do prowadzenia biznesu, czy też jako prywatnego komputera, który będzie na tyle mobilny, że będziemy mogli zabrać go w każde miejsce, powinien być naprawdę przemyślany. Na rynku komputerów mobilnych możemy znaleźć całą masę propozycji w różnych zakresach cenowych, różniących się niekiedy szczegółami, a czasami dosłownie wszystkim. Jak więc w tak ogromnej liczbie sprzętów wybrać odpowiedni? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Kilka słów o specyfikacji Lenovo ThinkPad E590

Lenovo ThinkPad E590 zasługuje na zastanowienie się nad jego zakupem ze względu na całą masę nowoczesnych technologii, jakie w nim znajdziemy, świetne spasowanie wszelkich komponentów oraz wysoką wytrzymałość
Autor zdjęcia: lenovo.com

Najważniejszą częścią recenzji, czy też opisu jakiegokolwiek sprzętu elektronicznego jest jego specyfikacja. Dzięki niej bowiem jesteśmy w stanie zdecydować, czy dane urządzenie spełni nasze wymagania, przynajmniej w jakimś stopniu. Oczywiście w rzeczywistości działanie takiego sprzętu może się nieco różnić od naszych oczekiwań, aczkolwiek dzięki temu uzyskamy względny pogląd na sytuację. W przypadku laptopa Lenovo ThinkPad E590 istotne są:

  • zastosowanie procesorów nowej generacji Intel Core i3 (więcej), i5 lub i7 w zależności od konfiguracji,
  • wysokiej wydajności pamięć DDR4, z dużą częstotliwością taktowania,
  • superszybkie dyski ssd, które spotkamy w każdej konfiguracji,
  • zastosowanie wysokiej jakości materiałów,
  • solidna konstrukcja,
  • bardzo dobre i przejrzyste warunki gwarancyjne,
  • duża, świetnej jakości matryca, która pozwoli nie tylko na pracę, ale również wyświetlanie filmów w dobrej jakości,
  • wydajna karta graficzna firmy Intel lub AMD Radeon w zależności od konfiguracji.

Czy warto wybrać model Lenovo ThinkPad E590

Oczywiście wybór dobrego laptopa to najczęściej inwestycja na co najmniej kilka lat, dlatego też powinno być to bezwzględnie przemyślane. Z pewnością jednak sprzęt, jakim jest Lenovo ThinkPad E590 zasługuje na zastanowienie się nad jego zakupem ze względu na całą masę nowoczesnych technologii, jakie w nim znajdziemy, świetne spasowanie wszelkich komponentów oraz wysoką wytrzymałość. Poza tym sprzęt ten po prostu może się podobać i będzie świetnym partnerem biznesowym, czy laptopem osobistym w trakcie różnych delegacji.