Biznesowy laptop Dell Latitude 9420 ze strony www.kuzniewski.pl prezentuje ofertę na rok 2021, która skierowana jest do wymagających użytkowników. Nowy 14-calowy laptop amerykańskiego producenta to kompaktowe rozwiązanie, które sprawdzi się podczas spotkania biznesowego czy codziennego lawirowania po biurowych korytarzach.  

14-calowy laptop biznesowy Dell Latitude 9420 z ekranem 16:10

Jednym z czynników sprawiających, że Dell Latitude 9420 może uchodzić za najlepsze laptopy biznesowe do codziennej pracy, z pewnością jest jego ekranJednym z czynników sprawiających, że Dell Latitude 9420 może uchodzić za najlepsze laptopy biznesowe do codziennej pracy, z pewnością jest jego ekran.

14-calowa matryca wyświetla obraz w proporcjach 16:10 i odzwierciedleniu barw na wysokim poziomie. Całość natomiast została umieszczona w smukłej i stylowej obudowie wykonanej z aluminium.

Całość tworzy zharmonizowany efekt pod względem designu, jednocześnie nadając urządzeniu dystyngowany charakter.

Lekki laptop biznesowy z Intel Tiger Lake U

Lekkość i kompaktowe wymiary nie powinny nas zwieść, gdyż mamy do czynienia z laptopem o solidnej mocy dostarczanej przez nowoczesne procesory Intel Tiger Lake U,

Doskonała wydajność znajduje potwierdzenie w przynależności do platformy Intel Evo, która zrzesza niezawodne i efektywne urządzenia do codziennych zadań.

Dell Latitude 9420 – łączność 5G, bogaty program ochrony danych i inne funkcje

Dell Latitude 9420 to dobry laptop biznesowy dla osób lubiących nowoczesne rozwiązania. Zdecydowanie będzie on wyborem odpowiadającym wymaganiom zaawansowanych użytkowników.

Wśród atrakcji, które przygotowali inżynierowie dla osób wybierających ten model, znaleźć możemy:

  • Wi-Fi 6
  • modem 5G
  • bogata liczba portów (w tym również Thunderbolt 4).

Dell Latitude 9420 – biznesowy laptop dla wymagających

Oprócz wydajnych podzespołów, świetnego ekranu i nowoczesnych funkcji, nowy laptop biznesowy Dell z rodziny Latitude proponuje swoim użytkownikom szeroki zakres ochrony prywatności danych.

Automatyczna zaślepka na kamerkę SafeShutter, platforma TPM 2.0 czy technologia Dell Optimizer stoją na straży naszego bezpieczeństwa.