Poszukiwania odpowiedniego sprzętu do pracy nigdy nie są łatwe. Nie należy się jednak poddawać. Na rynku znajdziemy obecnie wiele funkcjonalnych i niedużych komputerów przenośnych. Swoją cegiełkę w ten rynek daje również Dell.

Nieduży i komfortowy

Dell Precision 15 3540 został wyposażony w system Windows 10 Pro, który znacząco ułatwia codzienną pracę

Dell Precision 15 3540 został wyposażony w system Windows 10 Pro, który znacząco ułatwia codzienną pracę. Laptop jest przy tym niedużych wymiarów oraz niezwykle lekki. Waży bowiem mniej niż 2 kilogramy. Materiały najwyższej jakości, zastosowane w tym modelu, sprawiły, że jest on mobilną opcją dla każdego. 15 – calowy ekran ułatwia pracę ze specjalnymi programami.

Dell Precision 15 3540 wyposażony w 4 – rdzeniowy procesor Intel Core i7 oraz kartę graficzną AMD Radeon, które stają na wysokości zadania. Świetnie współpracują z programami graficznymi, arkuszami kalkulacyjnymi czy innymi projektami. Szybka pamięć, nawet do 2 TB, ułatwi przechowywanie ważnych danych. Miejsca na dysku z pewnością nie zabraknie.

Bezpieczny i funkcjonalny

Niejednokrotnie martwimy się o bezpieczeństwo naszego sprzętu. Na szczęście i o to Dell postanowił zadbać. W modelu umieszczono specjalny czytnik linii papilarnych. Dodatkowo pomocna jest też funkcja Windows Hello. Tylko Ty masz dostęp do swojego sprzętu, nikt inny. Aby włączyć system, wystarczy położyć palec i już sprzęt jest odblokowany.

W Dell Precision 15 3540 znalazło się wiele gniazd oraz miejsc na karty. Bez problemu użyjemy w nim czytnika kart pamięci, a także portu USB 3.1. Ponadto w modelu znalazł się port HDMI i port USB – C z opcjonalnym interfejsem Thunderbolt.

Nowoczesny Dell Precision 15 3540 to najlepsza opcja dla osób, które potrzebują laptopa o bardziej biznesowym charakterze. Ma nieduże wymiary, jest bardzo lekki i łatwo zabrać go ze sobą do pracy czy w podróż. Najnowocześniejsze funkcje sprawiają, że jest bezpiecznym sprzętem, który ochroni nasze dane przed niepowołanymi osobami. Duża pamięć umieszczona w komputerze pozwoli też na przechowywanie wielu danych bez najmniejszego problemu.

 

Obraz z kuzniewski.pl